Володіння викдадачами сучасними методами навчання – те, що хоче отримати здобувач вищої освіти!

14:16, 23-02-2024

Необхідність постійного професійного та особистісного розвитку нині стала характерною умовою освітнього процесу. Адже для того, щоб молоде покоління здобувало якісну освіту, педагоги повинні розуміти сучасні освітні тренди, володіти необхідними технологіями та постійного підвищувати свій професійний рівень.

Підвищуючи власний рівень кваліфікації, науково-педагогічний склад кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності володіє усіма можливостями для надання здобувачам необхідних загальних та професійних компетентностей, володіючи при цьому актуальними освітніми програмами, методами і технологіями.

Однією із таких програм є SAP Business One – програма для планування ресурсів підприємства (ERP), розроблена для малих і середніх підприємств від німецької компанії SAP SE. Її метою є автоматизація ключових бізнес-функцій у сфері фінансів, операцій та людських ресурсів.

Засіб SAP Business One надає доступний спосіб керування всім бізнесом - від бухгалтерії та фінансів, закупівель, складських запасів, продажів, зв’язків з клієнтами та керування проєктами до операційної діяльності та кадрів. SAP Business One допоможе вам раціоналізувати процеси й отримати краще розуміння стану бізнесу, щоб ви мали можливість діяти швидко і приймати рішення на основі інформації у реальному часі, стимулюючи зростання прибутку.

КЕРУЙТЕ ВЛАСНИМ БІЗНЕСОМ ТА РОЗВИВАЙТЕ ЙОГО УСПІШНО!

Кафедра Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності Вам у цьому допоможе!