Укр.

Вітаємо кафедру з Днем Народження!

11:14, 17-03-2017

День народження – найкраще свято в житті кожної людини. Але день народження кафедри - набагато краще. Тому що його святкує вся університетська родина.

16 березня  2017 року о 16 годині в конференц-залі університету, відбулося святкування Дня Народження кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності. На святі були присутні шановні гості:  директор ННІМП – Федюнін Сергій Анатолійович, завідувач кафедри – Сотниченко Володимир Миколайович, викладачі кафедри,  голова студентської ради ННІМП – Кравченко Радион, батьки студентів , також були присутні студенти групи ПТБ-11 та групи ПТБ-21.

Святкування відбулося під гаслом «Я, керівник малого підприємства». Святкову атмосферу створювало все навкруги. Студенти групи ПТБ-11, підготували презентації бізнес-планів на тему: «Я, керівник малого підприємства». Ведучими свята були студентки – Полякова Анна та Маковійчук  Аліна.

Були обрані та оцінені найкращі роботи студентів. Переможців нагороджував грамотами завідувач кафедри Сотниченко Володимир Миколайович. Також студенти отримали сертифікати про те, що вони є першим набором кафедри Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності - вручав сертифікати директор ННІМП – Федюнін Сергій Анатолійович.

Талант як квітка: народжується та поступово розквітає досягаючи своєї довершеності. Отож  свій  декламаторський талант продемонстрували  та привітали кафедру зі святом, студентки групи ПТБ- 11- Голюк Ірина та Кудирко Мілєна, зачитавши уривок із поеми «Катерина» та вірш «Русалка» Тараса Григоровича Шевченка.

Захід проходив у веселій та дружній атмосфері. Дякуємо усім учасникам та організаторам! Свято було неперевершене та незабутнє!