Укр.

Милосердя - найвища форма людського існування

16:07, 11-04-2017

11 квітня 2017 року студенти групи ПТБ-11 – Полякова Анна, Маковейчук Аліна, Кудирко Мілєна, Нечипоренко Дмитро,  Трофімов Віталій, також студентка групи ПТБ-21 Костоглот Анастасія, старший викладач кафедри Підприємництва торгівлі та біржової діяльності Шмалій Людмила Володимирівна та голова студентської ради ННІМП Кравченко Родіон,  разом із представником громадської ради Солом’янської РДА Грінченком Вадимом Руслановичем, відвідали спеціальну загальноосвітню школу-інтернат № 17 Солом’янського району.

Нас радо зустріла директор закладу – Остапенко Лариса Іванівна. Наша зустріч проходила в творчому форматі. До малечі студенти приїхали не з порожніми руками, а привезли  заздалегідь підготовлені подаруночки. Ми знайомилися з дітьми, дарували іграшки, солодощі, речі. Потім  разом подивилися мультфільм та із захопленням гралися в різні ігри.

Благодійність – це можливість ділитися душевним теплом, допомагати матеріально, тим хто цього потребує. Кожна людина сама для себе вирішує, яку саме форму благодійності  обрати. Будь-яка допомога важлива і навряд чи можна визначити, яка більше, яка менше. У пошуках багатства, слави та визнання ми іноді не помічаємо таких вічних  цінностей, як дружба, кохання, довіра  та  допомога. Але дуже важливо, щоб кожен із нас завжди пам’ятав, що необхідно виховувати в собі людину. Людина, що прийшла на допомогу іншим - це духовно красива людина. Так, саме люди з добрим серцем, правдиві, небайдужі до зла, совісні та чуйні, можуть займатися благодійністю. І нехай в наш нелегкий час буде більше таких людей. Адже справжня благодійність не потребує винагороди, вона закладається в самому вчинкові та в добрій волі того, хто дає і співпереживає, і це не популізм, а стан душі.

Щиро дякуємо усім хто виявився небайдужим та підтримав нашу благодійну акцію. Особлива подяка профспілковому комітету нашого університету за надану допомогу у підготовці до заходу.

Переглянути фото можна в університетській фотогалереї.