Укр.

Вступ 2024: До уваги вступників в магістратуру!

13:40, 04-07-2023

Шановані абітурієнти!

Нажаль, до цього часу ми не могли детально пояснити порядок Ваших дій під час реєстрації на фаховий іспит для вступу до Магістратури за освітньо-професійною програмою «Телекомунікаційні системи та мережі».

Але відразу після отримання необхідних пояснень від Міністерства освіти і науки України надаємо Вам матеріал, який значно спростить усвідомлення Вами порядку дій для вступу до магістратури.

Будь ласка, уважно ознайомтесь з порядком подачі заяв для участі у фаховому іспиті – адже вступ на місця державного замовлення без цього НЕМОЖЛИВИЙ!

Звертаємо особливу увагу на те, що реєстрація повинна бути Вами здійснена до 16 липня 2023 року!

Бажаємо всім успіху!

У випадку виникнення питань прохання звертатися до Приймальної комісії Університету або завідувача кафедри Телекомунікаційних систем та мереж Заїки Віктора Федоровича (тел. +38-063-485-24-06).

Порядок реєстрації заяв на участь у фаховому іспиті