Укр.

Вручення сертифікатів слухачам Підготовчого відділення - 2015

11:21, 25-05-2015

23 травня 2015 року в актовій залі Державного університету телекомунікації відбувся випуск слухачів Підготовчого відділення.

60 випускників отримали сертифікати про успішне проходження навчання на Підготовчому відділенні.

З успішним закінченням навчання слухачів привітали:

Беркман Любов Наумівна – проректор з науково-педагогічної роботи,  доктор технічних наук, професор

Гордійчук Наталія Вікторівна – завідувач Підготовчого відділення

Козяр Ірина Владиславівна – методист Підготовчого відділення.

В свою чергу слухачі Підготовчого відділення залишили теплі відгуки та побажання.

Свято пройшло в теплій атмосфері дружньої родини Державного університету телекомунікацій.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі

Проектування, побудова та технічна експлуатація різноманітних телекомунікаційних мереж та їх складових, широкосмугові мультисервісні транспортні мережі, волоконно-оптичні лінії зв'язку, мережі майбутнього, сучасні системи мобільного зв`язку, системи абонентського радіодоступу, розвиток та оптимізація елементів телекомунікаційної інфраструктури, проектування та експлуатація сучасних систем та ліній передачі, комутаційних систем, технології та протоколи сучасних телекомунікаційних мереж, обладнання телекомунікаційних мереж.

Спеціалізація: Телекомунікаційні системи та мережі