Укр.

Результати захисту студентами групи УБДМ-61 магістерської дипломної роботи на кафедрі УІКБ

10:47, 30-01-2022

18 січня 2022 р. на кафедрі управління інформаційною та кібернетичною безпекою відбувся захист магістерських (атестаційних) дипломних робіт студентами навчальної групи УБДМ-61.

Члени державної екзаменаційної комісії:

Голова – Лисецький Юрій Михайлович – доктор технічних наук, професор.

Завідувач кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою – Легомінова Світлана Володимирівна – доктор економічних наук, професор.

Доценти кафедри управління інформаційною та кібернетичною безпекою:

• Дзюба Тарас Михайлович – кандидат технічних наук, доцент;
  • Мужанова Тетяна Михайлівна – кандидат наук з державного управління, доцент.
  • Якименко Юрій Михайлович – кандидат військових наук, доцент.

Раніше студенти успішно доповідали на кафедрі про результати своїх досліджень на теми своїх дипломних робіт і були допущені до захисту.

Результати захисту: із 14 студентів за списком членами комісії на краще одностайно відзначені – Поляков Дмитро, Недодай Михайло, Стародубець Владислав, Грабчук Артем, Тищенко Віталій, Дьячук Олександр.

Результати досліджень, отримані у дипломних роботах, показали високий професійний рівень студентів, які повністю відповідають потребам сучасного ринку праці та вимогам компаній-партнерів кафедри.

Як було зазначено головою комісії Лисецьким Ю.М., якісно виконані студентами атестаційні дипломні роботи під керівництвом наукових керівників дозволили отримати системно обґрунтовані результати досліджень з найбільш актуальних напрямів у сфері інформаційної безпеки та відповідно до вимог інноваційного змісту навчання в університеті.

Голова комісії звернувся до студентів групи з вітанням та побажанням успішно використовувати на практиці свої знання, набуті в університеті.

Завідувач кафедри Легомінова Світлана Володимирівна привітала студентів із захистом магістерських (атестаційних) дипломних робіт та побажала найкращих результатів у творчій діяльності після закінчення університету!