Студенти магістратури кафедри УІКБ активно беруть участь в проходженні курсів від компанії IBM

10:40, 04-10-2023

Студенти кафедри УІКБ активно проходять  різноманітні курси з кібербезпеки, підсилюючи й відточуючи практичні навички, здобуті під час навчання в Університеті. А також продемонстрували фундаментальне розуміння концепцій, цілей та практик кібербезпеки.

В межах вивчення дисципліни «Прикладна загальна теорія систем інфомаційної та кібербезпеки», яку викладає завідувач кафедри ІКБ д.т.н. професор Гайдур Галина Іванівна, студенти нашої кафедри групи УБДМ-51 отримали можливість проходження курса від IBM «Cybersecurity Fundamentals». Навчальний курс має на меті поглибити   знання та навички в області кібербезпеки.

Стримкий розвиток інформаційних технологій охоплює все більші сфери життєдіяльності та одночасно з’являються  загрози в цифровому кіберпросторі. Захист від кіберзагроз  стає надзвичайно важливим завданням для бізнесу та організацій. Курс "Cybersecurity Fundamentals" від IBM розкриває принципи, фреймворки, архітектури, практики та інструментарій кібербезпеки, що покриває класичні ключові
області знань у цифровому кіберпросторі.

Актуальність оволодіння ключовими інструментами кіберзахисту та своєчасне розуміння сучасних загроз та методів їх запобігання стає відмінною відправною точкою для всіх, хто прагне збільшити рівень безпеки своїх інформаційних ресурсів. Більшість наших студентів вже отримали нові навички та закріпили свої знання і підтвердили їх отриманням сертифікатів.