Студентське життя: нові обличчя, нові можливості пріоритети розвитку від студента до науковця

11:06, 10-10-2023

Знайомство студентів з університетом є одною з найважливішою частин навчання. Цього року для нових студентів кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій була проведена зустріч для ознайомлення зі студентським життям. Студенти отримали можливість дізнатися більше про своє студентське оточення та електронні ресурси, які їм будуть доступні протягом всього навчання.

Завідувач кафедри Легомінова Світлана Володимирівна разом із викладачами кафедри розповідали про різноманітні можливості студентського життя, які доступні в університеті.

Студенти нарешті отримали можливість побачитись та познайомитись зі своїми одногрупниками та викладацьким складом університету.

Розмова викладачів кафедри зі студентами була спрямована на:

• розкриття особистості;
  • мотивування студентів на відмінне навчання;
  • необхідність відноситись з повагою до своїх батьків, товаришів, колег та викладачів;
  • розповіді викладачів про їх взаємодію зі студентами старших курсів.

Значна увага приділилась ролі особистого прикладу викладача щодо питань відношення до виконання своїх професійних обов'язків, толерантності, поведінки у повсякденному житті та побуті.

З метою покращення та поглиблення знань студентів з дисциплін, що викладаються на кафедрі, а також підготовки до конкурсів, на кафедрі працюють наукові гуртки. У 2022-2023 навчальному році у наукових гуртках кафедри брали участь понад 100 студентів. Студенти кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпекою є активними учасниками науково-дослідної роботи. Науково-дослідна робота є важливою складовою підготовки висококваліфікованих фахівців у галузі управління інформаційної та кібернетичної безпеки.

Також студенти дізнались, що на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій діють студентські наукові гуртки «Технічні та організаційні аспекти захисту інформаційних систем і проведення аудиту стану інформаційної безпеки» та «Актуальні проблеми та перспективні напрями управління інформаційною та кібернетичною безпекою», до яких вони зможуть долучитися з 2-го курсу.

Мета гуртків – поглиблення знань та умінь студентів з питань захисту інформаційних систем, а також підготовка їх до участі в науково-дослідній роботі та конкурсах. Заняття гуртків проводяться один раз на тиждень під керівництвом викладачів кафедри.

Ознайомча зустріч стала чудовим стартом для першокурсників і допомогла їм відчути себе частиною великої та дружньої університетської родини. За словами одного з першокурсників, вона була не тільки корисною, але і дуже веселою. Він відчув себе більш впевненим у своєму виборі університету та готовим до нового етапу навчання!