Укр.

Майбутні фахівці з кібербезпеки вперше склали Єдиний кваліфікаційний іспит ДУІКТ

15:32, 25-04-2024

25 квітня 2024 року в Державному університеті інформаційно-комунікаційних технологій відбувся важливий етап у житті студентів 4 курсу - складання Єдиного державного кваліфікаційного іспиту (ЄДКІ) зі спеціальності 125 «Кібербезпека».

Здійснення цього іспиту вимагало від студентів не лише знань, набутих протягом навчання, але й глибокого розуміння і практичного застосування найновіших методів та технологій у сфері інформаційної та кібербезпеки.

Тест складався з 2 блоків по 50 тестових питань, які охоплювали різноманітні теми, що вивчалися студентами протягом 4 навчальних років, серед яких: криптологія, управління ризиками інформаційної безпеки, комплексні системи захисту інформації, система менеджменту інформаційної безпеки, програмування, мережева безпека, стандартизація у сфері інформаційної безпеки та інші.

Для забезпечення високого рівня підготовки, студентам надавалось якісне очне викладання профільних дисциплін кваліфікованими викладачами кафедр Навчально-наукового інституту захисту інформації та університету. Крім того, сумлінна праця, години самостійної підготовки та активна участь у навчальному процесі також відігравали важливу роль у підготовці студентів до успішного складання іспиту.

За результатами успішного складання іспиту, студенти, можуть вступати на навчання в магістратуру, де вони поглиблюватимуть та розвиватимуть свої навички та знання для успішної кар'єри у сфері інформаційної та кібербезпеки.