Укр.

Кібергігієна це важливо: студенти ДУІКТ підвищили свої компетенції у роботі з важливою інформацією

13:26, 08-05-2024

На кафедрі Управління інформаційної та кібернетичної безпеки Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій відбувся успішний семінар, присвячений важливій темі забезпечення кібергігієни серед студентів. Під час заходу фахівці кафедри детально розглянули широкий спектр питань, починаючи від усвідомлення загроз та ідентифікації потенційних ризиків в Інтернеті до впровадження практичних заходів безпеки та кібергігієни.

Учасники семінару отримали цінні поради щодо:

• створення безпечних паролів;
  • визначення шахрайських схем;
  • захисту від шкідливих програм.

Активний обмін інформацією та відкрите обговорення сприяли поглибленню розуміння студентами важливості кібербезпеки та кібергігієни в сучасному цифровому світі.

Завдяки цьому заходу студенти отримали практичні навички та знання, які допоможуть їм ефективно застосовувати навички кібергігієни в повсякденному житті. Ця ініціатива сприяє формуванню базового уявлення про умови, в яких ми опиняємося кожного дня, користуючись Інтернетом, а також сприяє розвитку свідомих та відповідальних громадян в цифровому світі.

Учасники семінару також отримали можливість познайомитися з найновішими тенденціями та інструментами у сфері кібербезпеки. Фахівці кафедри представили передові методики виявлення та запобігання кібератак, а також розповіли про заходи з кібергігієни, які можна впровадити в повсякденному житті для безпеки в онлайн-середовищі.

Під час активного обговорення учасники змогли задавати питання та ділитися власним досвідом у сфері кібербезпеки. Це сприяло взаємному обміну знаннями та надало можливість краще зрозуміти складнощі та виклики, які виникають в цифровому середовищі.

Завдяки ініціативі кафедри та активності учасників, семінар став важливим кроком у підвищенні рівня кібергігієни серед студентів.

Розуміння важливості кібербезпеки та уміння захищати себе в Інтернеті стає все більш актуальним у сучасному світі, і подібні заходи допомагають студентам стати свідомими та відповідальними користувачами Інтернету.