Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді

19:01, 26-12-2015

24 грудня в Державному університеті телекомунікацій проходила Міжнародна науково-технічна конференція студентства та молоді «Світ телекомунікації та інформатизації».

Розпочалась конференція з пленарного засідання, яке відкрив ректор Державного університету телекомунікацій Толубко Володимир Борисович.

На засіданні перед учасниками конференції виступили представники нашого Університету та голова відділу у справах сім'ї, молоді та спорту Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Кустова Ірина Володимирівна.

Також, найкращим та найуспішнішим студентам Державного університету телекомунікацій було вручено сертифікати від компанії «Alcatel-Lucent».

На конференції було зареєстровано близько двохста учасників, 17 з яких – представники інших ВНЗ України.

Робота конференції була поділена на 4 секції:

1. «Сучасні інформаційні технології».

2. «Телекомунікаційні системи та мережі».

3. «Безпека інформаційно-телекомунікаційних технологій».

4. «Соціально-економічні проблеми розвитку телекомунікацій».

Всього виступило з доповідями 36 учасників: як наші студенти, так і запрошені гості.

Було надіслано та опубліковано107 тез. Всі учасники були нагородженні сертифікатами на заключному пленарному засіданні, де підводились підсумки конференції.

Автор: Приходько В.О.