ІІІ Міжнародна конференція «Синергія: ІТ освіта та ІТ індустрія»

19:24, 26-12-2015

17-го грудня 2015 року за участю міністра освіти і науки України Сергія Квіта відбулася ІІІ Міжнародна конференція «Синергія: ІТ освіта та ІТ індустрія».

Захід проходив за адресою вул. Володимирська, 55, Великий конференц-зал Національної академії наук України. Організатор — асоціація «Інформаційні технології України».

Метою конференції було створити дієву платформу для діалогу і стратегічного співробітництва між керівниками державних органів, вітчизняних та закордонних освітніх вищих навчальних закладів і провідних ІТ компаній.

Серед завдань конференції — створення механізмів визначення та вирішення кадрових проблем галузі, зокрема щодо визначення відповідності рівня кваліфікації випускників потребам галузі, підвищення інтересу молоді до ІТ спеціальностей та вдосконалення процесу освіти в сфері ІТ.

Проведення заходу сприятиме поширенню кращого світового досвіду щодо розвитку ІТ освіти та її складових, консолідації пропозицій всіх учасників ринку, а також сприятиме налагодженню відносин у даній сфері та об’єднанню зусиль між всіма учасниками освітнього процесу.

Програма конференції складалась з таких блоків:

1. ІТ освіта у контексті реформи системи освіти: здобутки та проблеми;

2. ІТ освіта починається зі школи;

3. Зміст ІТ освіти: нові тенденції;

4. Підвищення ефективності ІТ освіти: ВНЗ чи ІТ курси, співпраця з ІТ компаніями;

5. ІТ і наука;

Захід відвідали близько 200 представників владних, освітніх та бізнес-кіл, зокрема представники освітніх закладів з Грузії, Естонії, Литви та Польщі.

Участь у нинішньому заході прийняли керівники провідних ІТ ВНЗ з усієї України, керівники та власники найбільших в Україні та Східній Європі ІТ – компаній, також участь брало керівництво органів державної влади України та визнані національні та зарубіжні експерти з питань розвитку ІТ освіти.

Автор: Рабчун Д.І.