ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА КАФЕДРИ УІКБ В ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

09:22, 24-09-2017

22 вересня  2017 р. кафедрою «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою»  був проведений день відкритих дверей в універсітеті - для 30 учнів 11 класу  спеціалізованої школи № 43 "Грааль" м. Київа. Учні прибули до університету разом з класним керівником Шевченко М. П.  по запрошенню  доцентом кафедри Якименком Юрієм Михайловичем.

Під час зустрічі проведена екскурсія Університетом: школярі побачили «ІТ-кафетерій», аудиторію з обладнанням для мобільного зв’язку 3G, побували в лабораторіях Сisco та кафедр Навчально-наукового інституту захиста інформації. В проведенні екскурсії  прийняли активну участь викладацький склад університету:  Шушура О.М., Курченко О. А., Лазаренко С.В., Якименко Ю. М., Хмелевський Р. М.

До учнів доведений зміст навчання, місце і роль випускника університету за обраною спеціальністю,  практичну підготовку студентів та переваги навчання в нашому університеті серед яких:

• посилена мовна підготовка (заняття на англійській мові): на 1-2 курсі – 3 пари на тиждень, на 3-6 курсах – 2 пари на тиждень;
  • суттєве поглиблення практичної частини навчання, яка складає 50% і більше від загального обсягу матеріалу;
  • викладання дисциплін по спеціалізації вже с 1го року навчання;
  • розширена курсова підготовка з можливістю отримання сертифікатів світового зразку від міжнародних компаній лідерів в галузі телекомунікацій та ІТ-технологій - Cisco, Huawei, HP, IBM;
  • можливість паралельного навчання на військовій кафедрі з подальшим отриманням звання молодшого лейтенанта ЗС України.

Учні також дізналися про основні напрямки підготовки бакалаврів, їх особливості навчання за спеціальністю "125, кібербезпека", і місцях роботи після випуску з університету за обраною спеціальністю.
Учням було запропоновано заповнити анкети, які дають їм можливість отримувати актуальну і свіжу інформацію про університет, а найбільш зацікавленим - допомогти у виборі своєї майбутньої професії.