Укр.

Результати профорієнтаційної роботи в спеціалізованих школах № 43, 187 та СЗШ № 60

10:15, 23-12-2014

19 грудня доцент кафедри Управління інформаційною безпекою Якименко Юрій Михайлович провів професійно-орієнтовану роботу з учнями шкіл Солом'янського району м. Києва.

На протязі академічної години до учнів були доведені вимоги щодо вступу на навчання в Державний університет телекомунікацій в 2015 році та  особливості навчання з урахуванням інноваційних підходів.

На прикладах була показана актуальність забезпечення безпеки як окремих організацій, так і в масштабі держави. Розкрито основні напрями в управлінні інформаційною безпекою  організації, місце і роль випускника університету за обраною спеціальністю.

Були продемонстровані відеоролики про структуру Державного університету телекомунікацій.

Учнями були задані  питання про про наявність підготовчих курси в університеті та військову підготовку.

За результатами проведеного анкетування - із 26 учнів п'ять вже визначилися зі своєю спеціальністю, а саме, виявили бажання поступати  в Державний університет телекомунікацій на  кафедру Управління інформаційною безпекою.

З директорами шкіл обговорений план подальшої співпраці з питань профорієнтації.

Спеціалізована школа №43 з поглибленим  вивченням предметів  суспільно-гуманітарного циклу "Грааль"м. Київ  03110   вул. І.Клименка,  17.

- 52 учні 11 класів школи;

-  директор  школи - Лазебник Наталія Сергіївна;

СЗШ №60 Комплексного розвитку дітей "Росток" по вул. Волгоградська, 1/2, м. Київ.

- 27 учнів 10 та 11 класів школи (14- з випускного класу);

-  директор  школи - Горносталь  Алла Олександрівна;

- доцент кафедри Управління інформаційною безпекою Навчально-наукового інституту Захисту інформації Державного університету телекомунікацій, кандидат військових наук Якименко Юрій Михайлович.

Спеціалізована школа №187 з поглибленим  вивченням української та  англійської мови,

по вул. Волгоградська23 м. Київ.

- 14 учнів 10 класу (з учнями 11 класу зустріч спланована на 24.12.14);

-  директор  школи - Максимець  Світлана Констянтинівна;