Укр.

Другий етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

13:04, 06-02-2015

У відповідності до наказу Міністерства освіти і науки України від 21.10.2014 р. №1193 «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2014/2015 навчальному році» розпочався другий етап проведення Конкурсу.

Учасниками другого етапу від факультету телекомунікацій стали наступні студенти:

• Павло Мельников з роботою на тему «Моніторинг температурних режимів оптичних ліній зв’язку» (напрям «Телекомунікації», кафедра телекомунікаційних технологій, науковий керівник – д.т.н., доц. О.О.Манько);
  • Микита Ляшков з роботою на тему «Розробка системи мобільного зв’язку з покращеною енергетикою для метрополітену» (напрям «Телекомунікації», кафедра телекомунікаційних систем, науковий керівник – д.т.н., проф. А.І.Семенко);
  • Ольга Коритова та Олександр Кондаков з роботою на тему «Пошук частоти дискретних сигналів» (напрям «Радіотехніка», кафедра радіотехнологій, науковий керівник – к.т.н., доц. С.С.Родіонов).

Нагадаємо, що другий етап Конкурсу за напрямом «Радіотехніка» проводиться на базі Харківського національного університету радіоелектроніки, за напрямом «Телекомунікації» - на базі Одеської національної академії зв’язку ім. О.С.Попова.

Побажаємо успіхів та натхнення нашим учасникам!

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації

Спеціалізація: Системи технічного захисту інформації