Укр.

МІЖКАФЕДРАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

16:08, 28-12-2015

Науково-педагогічні працівники кафедри Радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту 24.12.2015 з 14.00 до 16.30 в навчальній лабораторії «Оптичних та перспективних ліній зв'язку» (аудиторія № 201) прийняли участь у міжкафедральному науковому семінарі присвяченому розгляду основних наукових результатів дисертаційних досліджень здобувача ЗЕНІВ І.О.

БУЛИ ПРИСУТНІ:

1. Завідувач кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту Університету доктор технічних наук, доцент ПАРХОМЕЙ І.Р.;
  2. Професор кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту кандидат технічних наук, доцент ГРАДОБОЄВА Н.В.;
  3. Доцент кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту кандидат технічних наук МАЛЮЖЕНКО М.В.;
  4. Доцент кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту кандидат технічних наук Іщук І.В.;
  5. Доцент кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту кандидат технічних наук БОНДАР В.В.;
  6. Асистент кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту ЦЬОПА Н.В.;
  7. Асистент кафедри радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту БАТРАК Є.О.

Семінар пройшов у доброзичливій робочій обстановці. Дисертаційна робота ЗЕНІВ І.О. була оцінена позитивно.

Науково-педагогічними працівниками, які прийняли участь в роботі семінару, запропоновано після усунення недоліків, виявлених в ході конструктивної дискусії, представити роботу в спеціалізовану вчену раду Д26.861.01 до розгляду.