Укр.

Вручення дипломів та атестатів

18:53, 18-01-2016

31 грудня 2015 року ректор Державного університету телекомунікацій, Голова Вченої ради професор Толубко В.Б. відкрив засідання Вченої ради Університету, яке було присвячене ушановуванню науково-педагогічних працівників, яким напередодні Наказом Міністерства освіти і науки України було присуджено наукові ступені та присвоєні вчені звання.

В урочистій обстановці професор Толубко В.Б. вручив дипломи  доктора технічних наук професору, завідувачу кафедри Управління  інформаційною безпекою Наконечному В.С., професору, завідувачу кафедри Радіомоніторингу та радіочастотного менеджменту Пархомею І.Р. та професору кафедри Комп´ютерних систем та мереж  Бондаренку В.Є.

Дипломи кандидата технічних наук вручені проректору В'юнніку А.В. та доценту кафедри Обчислювальної техніки Ярцеву В.П.

Наукову ступінь кандидата технічних наук присуджено доценту кафедри Вищої математики Жебці В.В.

Атестати  професора отримали завідувач кафедри Телекомунікаційних технологій д.т.н. Дружинін В.А. та завідувач кафедри Обчислювальної техніки д.т.н. Козелкова К.С.

Професор Толубко В.Б. вручив атестат доцента:

• Коршун Н.В., декану факультету Телекомунікацій;
  • Петькун С.М., завідувачу кафедри Документознавства  та інформаційно-аналітичної діяльності;
  • Гайдур Г.І., доценту кафедри Інформаційних технологій;
  • Шевченко С.М., доценту кафедри Вищої математики;
  • Аносову А.О., доценту кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки;
  • Лазаренку С.В., доценту кафедри Систем захисту інформації;
  • Шатковській Г.І., доценту кафедри Фізики.

Вчене звання доцента присвоєно також  доценту кафедри Інформаційної та кібернетичної безпеки Семку В.В. та доценту кафедри Інфокомунікацій  Макаренко А.О.

Ректор Університету професор Толубко В.Б. поздоровив присутніх на засіданні Вченої ради  з Новорічними та Різдвяними святами та побажав подальших успіхів у роботі.

Інформація надійшла від ученого секретаря Вченої ради Державного університету телекомунікацій  Попова О.В.