Факультет Інформаційних технологій має таланти!

13:03, 28-10-2015

22.10.2015 відбулася візитівка першокурсника, де наші першачки мали змогу заявити про себе всьому університету.
"Відкриття візитки" -  це гідна винагорода, вітаємо вас із нею!

Дякуємо Вам за гарний настрій, бурхливі емоції та переживання.
Висловлюємо подяку креативним студентським кураторам: Мельниченко Миколі, Рибаку Андрію, Лисенко Владиславу та Осадчому Володимиру.

Окрему подяку висловлюємо першокурсникам, які показали себе:

• Веселков Кирило        ПД-11
  • Дебой Артем               КСД-11