Укр.

Факультет ІТ вітає всіх захисників з професійним святом!

14:37, 04-12-2015

Щорічно 6 грудня ми святкуємо День Збройних сил України. Тому хочемо від щирого серця привітати і наших студентів – майбутніх офіцерів, захисників Батьківщини.

На сьогоднішній день військова кафедра здійснює підготовку за спеціальностями радіозв’язку, захисту інформації, управління та обслуговування ЗРК  і т.д., де проходять військову практику 30 студентів 3-4 курсу факультету Інформаційних технологій.

Вони навчаються один день на тиждень методом “військового дня” протягом двох років, працюючи з сучасним обладнанням. Саме тут набуваються безцінні навички з тактики ведення війни, озброєння країн світу, своєчасного знаходження та знищення цілі.

На плечі наших хлопців та дівчат покладена священна місія – боронити рідну землю, забезпечувати мирне життя своєї сім’ї та народу, тому саме факультет військової підготовки зможе допомогти здобути знання в цій нелегкій справі. Щиро вітаємо Вас! Бажаємо міцного здоров’я, успіхів, щастя Вам та Вашим рідним і близьким! Сила і міць української держави – у єдності армії з народом, тому прийміть вітання до свята і надалі своєю важливою справою нагадуйте всьому світові про те, що Україна у надійних руках!