Укр.

Факультет ІТ вітає всіх жінок зі святом!

17:20, 04-03-2016

Сьогодні факультет Інформаційних технологій хоче привітати прекрасну половину нашого факультету з 8 Березня!

Шановні дівчата ми вітаємо вас зі святом весни, з Міжнародним жіночим днем, з 8 березня!

Щиро бажаємо, щоб ви завжди залишалися такими ж яскравими, променистими і щасливими! Нехай це щастя триває не тільки сьогодні а супроводжує вас по життю.

Нехай робота і навчання дає бажані результати, все виходить легко і без перешкод. Величезного жіночого щастя, неймовірно сильної любові,ніжності та уваги.

Бажаємо, щоб всі мрії здійснилися, не дивлячись ні на які перешкоди. Без перешкод жити було б нудно, але нехай вони будуть для вас додатковим стимулом до радості і, найголовніше, щоб вони були цікаві і не в тягар!

Бажаємо вам сяяти від щастя, насолоджуватися кожною хвилиною цього дня, адже це ваш день!

Зі святом весни!