Укр.

Запрошуємо на роботу студентів молодших курсів

10:21, 14-09-2016

Вакансії технічна підтримка користувачів по телефону

Основні обов'язки:

Прийом і обробка дзвінків від клієнтів, обробка заявок. Початковий збір статистики і виявлення проблеми. Рішення проблем з клієнтським обладнанням (роутери / пк / телефони / смарт тв). Моніторинг роботи мережі, виявлення проблем та своєчасне оповіщення про неполадки.

Вимоги:

• Уміння грамотно спілкуватися з людьми.
  • Хороші знання та досвід роботи з ОС Windows, Linux. Бажано знання MacOS X.
  • Знання сучасних мережевих технологій в дротяних і бездротових мережах.
  • Знання та досвід роботи з різними годжетамі на ОС Android і IOS.
  • Навички знаходження і усунення неполадок в роботі провідних і бездротових мережах.
  • Розуміння принципів роботи перших чотирьох рівнів моделі OSI.
  • Розуміння принципів роботи і основного призначення DHCP, DNS
  • Уміння працювати з утилітами arp, ping, mtr, tracert / traceroute, dig, nslookup, nmap.
  • Розуміння призначення vlan, stp / mstp, lldp, igmp_snoping, ACL в мережевому обладнанні.

Ми пропонуємо:

• Гідна оплата праці.
  • Комфортні умови роботи.
  • Дружний колектив.
  • Можливість навчання та розвитку в ІТ напрямку з подальшим кар'єрним ростом.

Графік роботи:

2 через 2: (ПН + ВТ = робочі дні, СР + ЧТ = вихідні дні і т. Д.), З 18:00 до 22:30.

Місце знаходження:

5 - 7 хв. пішки від ст. метро Університет.

Оплата:

Перший місяць кандидат буде отримувати 100 грн / зміну.

По закінченню цього терміну ЗП становитиме 160 грн / зміну.

Разом, місячна ЗП буде складає 2400 грн. Прошу звернути увагу що це не повний робочий день.

Дана робота відмінно підійде студентам перших трьох курсів в якості першої роботи для отримання досвіду. Запропонований графік легко поєднується з навчанням.

Від вас: базові знання з мереж (OSI, TCP / IP, ...), настройка домашніх роутерів, принципи роботи WiFi (стандарти, основні проблеми), знання типових проблем з ПК і ОС Windows. Досвід роботи не обов'язковий!

Від нас: зручний графік роботи для студентів стаціонару (18:00 - 22:30), розташування в центрі біля м. Університет, можливість кар'єрного росту та найважливіше отримання досвіду!

Контакти: Олександр + 380-93-914-37-32. Кількість місць обмежена.