Укр.

Дата захисту 12.01.2017 аудиторія 216

Комісія № 6

Голова комісії:

Начальник відділу методичного забезпечення науково-методичного департаменту ДП «Український державний центр радіочастот» Кокотов Олег Вікторович

Заступник голови комісії:

професор кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Вишнівський Віктор Вікторович.

Члени комісії:

• професор кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Гніденко Микола Петрович;
  • професор кафедри проектування інтелектуальних систем Сторчак Каміла Павлівна;
  • доцент кафедри інформаційно-комунікаційних технологій Тарбаєв Сергій Іванович.

Секретар комісії:

• завідуюча навчальною лабораторією кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Жмихова Тамара Вололимирівна

Власік Михайло Володимирович

Криштоп Владислав Васильович

Горбач Олександр Сергійович

Мацюк Павло Петрович

Поліщук Олена Семенівна

Єсаян Єлизавета Геворгіївна

Бабчанік Ігор Павлович

Гончарук Олена Станіславівна

Тонкель Владислав Юрійович

Забєлін Дмитро Юрійович

Ковальчук Владислав Володимирович

Кулинич Олександр Ігорович

Дата захисту 12.01.2017 аудиторія 221

Комісія № 7

Голова комісії:

Заступник директора науково-методичного департаменту ДП «Український державний центр радіочастот» Благодарний Вадим Геннадійович.

Заступник голови комісії:

декан факультету інформаційних технологій Бондарчук Андрій Петрович.

Члени комісії:

• професор кафедри інформаційно-комунікаційних технологій Твердохліб Микола Григорович;
  • доцент кафедри проектування інтелектуальних систем Невдачина Ольга Володимирівна;
  • доцент кафедри комп’ютерних наук та інформаційних технологій Гайдур Галина Іванівна.

Секретар комісії:

старший викладач кафедри інформаційно-комунікаційних технологій Довженко Надія Михайлівна

Вилежаніна Наталія Сергіївна

Іваніщенко Андрій Ігорович

Речич Олена Дмитрівна

Пильцова Марія Сергіївна

Молчанов Андрій Ігорович

Шлінчак Людмила Сергіївна

Приходько Андрій Олександрович

Слонько Олеся Василівна

Рибак Андрій Іванович

Євтушенко Євгеній Анатолійови

Дата захисту 12.01.2017 аудиторія 215

Комісія № 8

Голова комісії:

професор кафедри телекомунікацій Навчально-наукового інституту телекомунікаційних систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” Лисенко Олександр Іванович.

Заступник голови комісії:

завідувач кафедри комп´ютерної інженерії Козелкова Катерина Сергіївна.

Члени комісії:

• завідувач кафедрою інженерії програмного забезпечення Онищенко Вікторія Валеріївна;
  • професор кафедри комп´ютерної інженерії Черевик В’ячеслав Михайлович;
  • доцент кафедри  інженерії програмного забезпечення Жебка Вікторія Вікторівна

Секретар комісії:

завідуюча навчальною лабораторією кафедри комп´ютерної інженерії Кривенко Людмила Митрофанівна

Берлог  Анатолій Вячеславович

Гусаковський  Антон  Вікторович