Укр.

Вступ 2024: Вступ до магістратури: запрошення на основну сесію ЄВІ 2023

12:58, 26-06-2023

Учасники, які зареєструвалися для вступу до магістратури, отримали запрошення для участі в випробуваннях. Ці запрошення були розміщені в їх персональних електронних кабінетах на веб-платформі. В запрошеннях були вказані дата, час і місце проведення єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту.

Учасники повинні самостійно сформувати запрошення-перепустку зі свого кабінету учасника і, якщо це можливо, роздрукувати його. Для доступу до свого кабінету вони повинні ввести номер екзаменаційного листка та PIN-код, які були зазначені в цьому листку. Кожен учасник випробувань отримав свій особистий екзаменаційний листок після успішної реєстрації на вступні іспити.

У випадку, якщо вступники ще не отримали свій екзаменаційний листок, їм потрібно звернутися до приймальної комісії вишу, до якого вони зверталися під час реєстрації, щоб отримати його.

Основна сесія єдиного фахового вступного випробування та єдиного вступного іспиту (ЄВІ та ЄФВВ) буде проводитися з 23 червня до 21 липня. Також передбачена додаткова сесія, яка відбудеться з 3 до 16 серпня. В цей період учасники матимуть можливість скласти вступні іспити.

Ви хочете знати секрет успіху? Все, що вам потрібно, це перейти за цим потужним посиланням. Тут Ви знайдете всю необхідну інформацію про вступ, про грандіозні можливості, які чекають на Вас у цьому закладі вищої освіти

.

НЕ ВТРАЧАЙТЕ ЧАСУ, БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ ЗАРАЗ! ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО НАС, І РАЗОМ МИ ЗДІЙСНИМО ВАШІ НАЙСМІЛИВІШІ МРІЇ У СВІТІ КОМП'ЮТЕРНОЇ ІНЖЕНЕРІЇ. ЧЕКАЄМО САМЕ НА ВАС!