Новітні технології в медицині - студенти ДУІКТ розпочали практику у Київському Онкоцентрі

12:13, 18-04-2024

15 квітня 2024 року почалась переддипломна практика у студентів четвертого курсу кафедри Комп'ютерної інженерії Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій у комунальному некомерційному підприємстві «Київський міський клінічний онкологічний центр» (КМКОЦ) у відділенні Центру ядерної медицини.

Одним із основних завдань, яке ставлять перед студентами, є опанування інформаційної мережі, що складається з різноманітних компонентів. Від комп'ютерного томографа до лінійного прискорювача, від операторського пункту з ПК до спеціалізованого обладнання, де здійснюються дослідження пацієнтів - студенти навчаються налагоджувати цю складну мережу з точністю та впевненістю.

Переддипломна практика - це важлива складова не лише для успішного написання та подальшого захисту бакалаврської роботи, а ще є гарною можливістю отримати нові знання, покращити вже набуті знання і навички, отримані під час чотирьох років навчання.

Під час переддипломної практики в Центрі Ядерної Медицини КМКОЦ, студенти не лише отримають цінний практичний досвід, але й занурюються в світ інноваційних технологій, які змінюють обличчя сучасної медицини.

Проте, поряд з цим основним завданням, студенти вивчають схемотехніку томографів та медичних систем спеціального призначення. Розуміння схемотехніки виявляється ключовим аспектом для правильної побудови медичної інформаційної мережі, яка включає в себе взаємодію між пацієнтом, обладнанням, сервером обробки інформації та оператором.

Ця комплексна практика дозволяє студентам не лише здобути теоретичні знання, а й отримати реальний досвід роботи з високотехнологічним медичним обладнанням. Вона сприяє розвитку їхніх професійних навичок та підготовці до ефективного виконання завдань у майбутньому.

Практика в Київському міському клінічному онкологічному центрі стає важливим етапом у формуванні нового покоління фахівців комп'ютерної інженерії, готових до викликів сучасної медицини та до впровадження новітніх технологій для поліпшення діагностики та лікування хвороб.

Шановні абітурієнти, якщо Ви хочете бути напряму дотичними до світу інформаційних технологій, вже маєте базові знання і хочете покращувати себе або не маєте знань, але маєте велике бажання навчатись та розвиватись - пропонуємо більш детально познайомитись на днях відкритих дверей, які проходять ЩОСЕРЕДИ о 15:00 в стінах Університету та для тих, хто з певних причин не може приїхати - онлайн в Zoom

• Meeting ID: 819 9335 3715
  • Passcode: duikt

Вся необхідна інформація по вступу є за єдиним посиланням allmylinks.com/duikt-kaf-ki.

Приходьте до нас і будуйте свою кар’єру кваліфікованих спеціалістів!