Укр.

Гонитва за лідером: студенти ДУІКТ зможуть по новому використати останні розробки Apple

13:48, 09-05-2024

Apple знову виходить за рамки інновацій, цього разу запатентувавши змінні акумулятори для своїх пристроїв.

Це означає, що майбутні iPhone, iPad та MacBook можуть отримати більш ефективні та зручні батареї.

Ця новина особливо цікава для тих, хто в ДУІКТ вивчає комп'ютерну інженерію. Змінні акумулятори відкривають нові горизонти для розробки та оптимізації енергоефективних технологій.

Коли вищезгадані нові розробки Apple перетворяться на реальні продукти, то студенти університету зможуть зробити свій внесок у цей прогрес!

Вони стануть особливо корисними в дисциплінах, таких як "Комп'ютерна електроніка", де студенти вивчають принципи роботи та проектування електронних пристроїв, а також  "Периферійні пристрої", де студенти досліджують різноманітні пристрої, які взаємодіють з комп'ютером, включаючи клавіатури, миші, друкуючі пристрої та, звичайно ж, акумулятори.

Розуміння принципів роботи та конструкції змінних акумуляторів може допомогти студентам у розумінні та оптимізації роботи цих пристроїв, а також в розробці нових та покращених версій периферійних пристроїв з урахуванням енергоефективності.

Це також може вплинути на курси, пов'язані з дизайном апаратури та системними архітектурами, де студенти навчаються розробки та оптимізації обчислювальних систем.

Щодня колектив Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій  працює над тим, щоб лишатися передовим освітнім закладом, де кожен студент отримує якісну та сучасну освіту, що відповідає вимогам сьогодення та майбутнього. Ми прагнемо надавати студентам найбільш актуальні знання та навички, які дозволять їм успішно працювати у вибраній галузі та вносити вагомий внесок у суспільний прогрес.

Наші викладачі вкладають великий труд у підготовку та оновлення курсів дисциплін. Вони постійно вдосконалюють свої знання та використовують сучасні методи навчання, щоб зробити навчальний процес цікавим та ефективним для студентів. Кожен курс розробляється з урахуванням актуальних тенденцій і вимог сучасного ринку праці, щоб випускники могли швидко адаптуватися до змін у технологіях та індустрії.