Укр.

Компанія Датагруп запрошує на роботу студентів випускних курсів

12:15, 02-04-2017

Компанія Датагруп запрошує на роботу студентів випускних курсів на посаду Менеджер з продажів!

Ми - лідери на ринку телекомунікаційних послуг для бізнесу і надаємо послуги передачі даних, доступу в Інтернет, телефонії, віртуальної АТС, дата-центру і хмарних рішень. Компанія працює з такими 4-ма сегментами клієнтів: корпоративні клієнти, середній і малий бізнес, роздрібні клієнти та інші телеком оператори.

Наразі шукаємо активних і цілеспрямованих продавців, націлених на результат і зацікавлених в кар'єрі в сфері розвитку бізнесу в телеком індустрії.

Кваліфікація:

• Розуміння основних принципів роботи Інтернет і телефонії (більш глибоке розуміння і технічний досвід будуть перевагою).
  • Впевнений користувач ПК, знання офісних програм Word, Excel, готовність розібратися з внутрішніми ІТ-системами та бізнес-процесами.
  • Успішний досвід продажів і консультування клієнтів.
  • Ініціативність та про-активний підхід в роботі з клієнтами і командою.
  • Перевагою буде досвід роботи в продажах і/або в телекомунікаційній компанії.
  • Готові розглядати студентів ВНЗ останніх курсів (!)

Ми пропонуємо:

• Цікаві завдання і можливість рости в сфері розвитку бізнесу в телеком індустрії, працюючи з корпоративними клієнтами.
  • Працевлаштування згідно КЗпП, соціальні гарантії в 100% обсязі згідно до чинного законодавства України.
  • Офіційна зарплата: ставка від 5500 грн. + бонус (% з продажу). Зростання ставки в залежності від результатів роботи.
  • Навчання сучасним методикам продажів і розвитку клієнтської бази.
  • Зручний, сучасний і комфортний офіс з зоною для відпочинку і кафе в будівлі бізнес-центру.

Чекаємо Ваші резюме і короткий супровідний лист на адресу: hr@datagroup.ua

Будемо раді бачити Вас в числі співробітників нашої компанії!

Спеціалізація: Системний аналіз

Спеціальність «Системний аналіз» готує фахівців в галузі інформаційних технологій, які проводять аналіз бізнес-процесів підприємств, проектують та розробляють бази даних, програмне та технічне забезпечення, впроваджують і підтримують роботу інформаційних систем. Поєднання ґрунтовних знань інформаційних технологій, програмування, математики та економіки з умінням проводити аналіз діяльності підприємств, в тому числі з застосуванням Data Science та Business Intelligence, дають можливість нашим випускникам успішно працювати в аналітичних та ІТ  відділах широкого кола підприємств та установ.

Спеціалізація: Системний аналіз