Працевлаштування в ТОВ "Інтелектуальні системи та технології"

13:16, 28-10-2019

Вакансія Молодший сервісний інженер (неповна занятість)

Сфера діяльності компанії: Постачання вагового обладнання та обладнання для аавтоматизації торгівлі.

Наша компанія займається постачанням вагового обладнання корейського бренду CAS. Для супроводження клієнтів, гарантійного та негаратнійного ремонту, повірки та калібрування ваг на нашому підприємстві є власний сервісний відділ.

Запрошуємо Вас до нашої команди. Наш начальник сервісного відділу Андрій Конопльов готовий Вас навчити та надавати всіляку підпримку.

Ми пропонуємо Вам офіційне працевлаштування (неповна занятість), зручний графік роботи (м. Почайна), своєчасна виплата заробітної плати (4000-5000 грн).

За деталями звертайтесь за тел. +38 095 2704670 (Олександр) або ж відправляйте своє резюме на e-mail: Oleksandr.Korin@ist-ua.com.ua.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси