Укр.

На кафедрі Інтернет-технологій розпочав роботу гурток «Тренди веб-дизайну»

11:30, 24-10-2023

Веб-дизайн – це актуально, сучасно, творчо, креативно!

Гурток «Тренди веб-дизайну», який почав працювати на кафедрі Інтернет-технологій допоможе студентам ознайомитися з професією веб-розробника та отримати початкові знання і навички в цій професії. Кількість сайтів в мережі Інтернет неухильно збільшується і відповідно зростає попит на фахівців з веб-дизайну.

Основними завданнями роботи гуртка є:

• ознайомлення з видами веб-сайтів, їх функціональними, структурними і технологічними особливостями;
  • формування навичок елементарного проектування, конструювання, розміщення і супроводу веб-сайтів;
  • створення уявлення про мову HTML і каскадну таблицю стилів оформлення веб-сторінок і вміння використовувати їх для створення веб-сторінок;
  • сформувати навички колективної роботи над комплексними веб-проектами;
  • створення і розміщення в мережі Інтернет власного веб-сайту відповідно до обраної тематики.