Укр.

Інтернет-технології – це просто!

08:41, 02-11-2023

Важко уявити сучасне життя без інформаційних технологій. Зараз ми все частіше і частіше поринаємо в мережу Інтернет. Інтернет-мережа є не лише засобом комунікації, а і новою сферою життєдіяльності. Спостерігається значне поширення процесів соціалізації перебування в мережі. Користувачі активно та всебічно взаємодіють між собою, та створюють якісно новий віртуальний простір для різних видів діяльності.

Інтернет став для нас звичкою, як ранкова кава чи медитація. Сучасна людина весь час перебуває в інфопросторі – спілкується та знаходить нових друзів, навчається, користується онлайн-послугами.

Інтернет має і надає величезні можливості. А головне

ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ – ЦЕ ПРОСТО!!!