Завершуємо знайомство з викладачами кафедри інтернет-технологій

11:02, 24-01-2024

Закінчуємо знайомство з викладачами кафедри Інтернет-технологій Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій.

Знайомимося зі старшим викладачем кафедри Зеленською Іриною Олександрівною.

Зеленська Ірина Олександрівна, старший викладач кафедри. Свою педагогічну діяльність Ірина Олександрівна поєднує з навчанням в аспірантурі Механіко-математичного факультету Київського національного університету імені Т.Г. Шевченка і в майбутньому поповнить наукову спільноту України. Є лауреатом академічної стипендії Кабінету Міністрів України.

Як випускниця педагогічного університету пані Ірина завжди знаходиться в творчому пошуку, прагненні до неординарного розв’язання методичних проблем. Любить експериментувати, постійно в пошуках нових ефективних форм, методів роботи зі студентами.

Пані Ірина є не лише викладачем для своїх студентів, а й партнером та другом, відкриває їм світ інформаційно-комунікаційних та сучасних Інтернет-технологій. Викладач знає, як розкрити студентський потенціал, радіє успіхам своїх студентів. Ірина Олександрівна, творча й обдарована людина – це талант, помножений на щиру, наполегливу працю.

Приходьте навчатися на кафедру Інтернет-технологій і ми поділимося з вами своїм досвідом.

Чекаємо Вас на навчання на кафедрі Інтернет-технологій!!!