В інтернет майбутнього разом з кафедрою інтернет-технологій!

12:23, 30-01-2024

Інтернет-технології змінили людське життя до невпізнання і зробили ще сміливіші прогнози про майбутнє Інтернету. Представимо загальні прообрази та концепції, які можливо в майбутньому стануть повноцінними користувацькими рішеннями. Отож почнемо!

Нейронет або Web 4.0 може повністю перевернути концепцію Всесвітньої павутини і дозволить спілкуватися силою думки на основі нейрокомунікацій. Розробкою нейроінтерфейсів займається компанія Neuralink Ілона Маска – «Зробити мозок людини та її життя досконалішим!!».

Віртуальний помічник для кожного. Минули часи, коли віртуальний персональний помічник був за межею реальності. Сьогодні мовна модель типу ChatGPT дає відповіді на різні питання та допомагає з вирішенням будь-яких завдань. Далі більше…

Віртуальна реальність у дії. Віртуальне спілкування стане невід’ємним від реального, проєктування будь-яких складних систем, лікарі та інженери зможуть проводити дослідження на уявних моделях, щоб отримати досвід перед реальною роботою.

Інтернет-технології як пророцтво. Інтернет-технології будуть втілені в різних девайсах – смартфонах, VR-окулярах, імплантах тощо. Одне спільне – можливість передбачати та вибудовувати стратегію дій для людини. Легко уявити, що незабаром ми не тільки отримуватимемо інформацію з супутника для визначення маршруту з найменш завантаженим шляхом, а і матимемо пораду щодо вибору університету чи компанії для роботи, прогнозу свого здоров’я тощо.

СТАЛО ЦІКАВО ОБИРАЙ ОП ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ!!!