Інтернет-технології – це освіта для майбутніх ІТ-спеціалістів!

10:29, 06-02-2024

Зі зростанням популярності ІТ-професій збільшується і кількість охочих здобувати технічну освіту профільного напрямку.

Освітньо-професійна програма ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ – це бакалаврська програма, що дає сучасні знання в області Інтернет-технологій як виду електронних комунікацій. Програма орієнтована на підготовку висококваліфікованого фахівця, який володіє системою знань у галузях електронних комунікацій та інформаційних технологій.

Освітня програма Інтернет-технології практично-орієнтована з частковим викладанням курсів англійською мовою та поглибленим її вивченням, розвитком практичних, етичних, м’яких навичок.

У переліку навчальних дисциплін студентів бакалаврату – технології програмування, комп’ютерна логіка і дискретні структури, налаштування і застосування супутникового зв’язку STARLINK, інженерна і комп’ютерна графіка, побудова та аналіз алгоритмів, бази даних, інфраструктура мереж майбутнього, веб-дизайн та веб-програмування.

Випускника кафедри зможуть працювати спеціалістами з мережевих та Інтернет-технологій в ІТ-компаніях, банках, страхових компаніях, дослідницьких інститутах тощо.

СТАЛО ЦІКАВО?! ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ!