Чому для навчання потрібно обрати саме освітню програму Інтернет-технології?

10:50, 13-02-2024

В цьому році майбутнім студентам доведеться робити вибір майбутньої професії в непростий час – розпал воєнного конфлікту. Зробити правильний вибір, сконцентувавшись на власних проблемах, роздумах непросто, коли повсякчас лунають вибухи і тривають нескінченні повітряні тривоги.

Перед абітурієнтами відкриті двері Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. У виші багато цікавих освітніх програм, серед яких на особливу увагу заслуговує напрямок Інтернет-технології.

ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЇ – це один з найперспективніших напрямків розвитку ІТ-сфери. Кафедра здійснює підготовку висококваліфікованих спеціалістів в області Інтернет-технологій, що задовольняє попит на фахівців ІТ-простору. Жоден вищий навчальний заклад України не готує фахівців за освітньою програмою Інтернет-технології, що є вагомим аргументом для майбутнього працевлаштування випускників кафедри. Так як вони будуть унікальними фахівцями в своїй галузі.

До послуг майбутніх студентів – сучасні оснащені лабораторії, за що університет має відзнаку «Розвиток матеріально-технічної бази навчального закладу». На кафедрі відкрито та успішно функціонують гуртки «Тренди веб-дизайну» та «Інтернет-технології – це просто». Це надає студентам можливість вибудовувати і реалізовувати перспективні траєкторії їх особистісного і професійного розвитку в ІТ-галузі. Студенти кафедри Інтернет-технологій – цікаві й творчі особистості, які організовують екскурсії, змагання та інші цікаві заходи.

Вибір кафедри Інтернет-технологій – означає зануритися в неповторну університетську атмосферу одного з провідних вищих навчальних закладів України, наповнену знаннями, високими прагненнями, теплом і дружбою.

Державний університет інформаційно-комунікаційних технологій – це вищий навчальний заклад, який постійно модернізується, дотримується найвищих стандартів освіти, крокує в ногу з часом.

БУДУЙТЕ СВОЄ МАЙБУТНЄ РАЗОМ З КАФЕДРОЮ ІНТЕРНЕТ-ТЕХНОЛОГІЙ ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІНФОРМАЦІЙНО-КОМУНІКАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ!!!