Укр.

Науково-методична нарада кафедри

13:39, 22-12-2015

02.12.2015 року на кафедрі проведено науково-методичну нараду по обговоренню змісту та якості проведення навчальних дисциплін: «Супутникові та радіорелейні системи передач» - викладача Срібної І.М. та «Супутникові системи зв’язку і навігації» - викладача  Махоніна Є.І.

Виступили з доповіддю Срібна І.М., Махонін Є.І. які розкрили актуальність та сучасність змісту дисциплін їх необхідність та роль у розвитку новітніх телекомунікаційних технологій і використання їх у подальшій практичній діяльності студентів.

У ході обговорення виступили Власенко Г.М. та Кірільевнін О.М. та Кирпач Л.А., які внесли свої пропозиції щодо змісту дисциплін, зауважили про необхідність укомплектування обладнанням лабораторії для проведення практичних занять з даних дисциплін.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи