Екскурсія в ПрАТ «Датагруп» для студентів групи РТД-41

10:54, 17-10-2016

10 жовтня 2016 року, в межах вивчення дисципліни «Радіоелектронні системи» була проведена екскурсія для студентів 4-го курсу групи РТД-41 в ПрАТ «Датагруп».

Екскурсію проводили досвідчені спеціалісти компанії, які із великим задоволенням поділилися своїм досвідом та знаннями.

В Дата-центрі студенти наглядали за роботою усіх інженерних систем, обладнання DWDM-мережі компанії «Датагруп», а також обладнання Alcatel, ZTE, Huawei.

Студенти мали нагоду піднятися на дах, та побачити вживу новітню супутникову мережу зв’язку на базі супутника KA-SAT та антенне поле зі супутниковими антенами різних технологій.

За час плідної співпраці Державного університету телекомунікацій та ПрАТ «Датагруп», це була не перша екскурсія.

Серед результатів співпраці можливо вказати ще декілька напрямків:

1. Участь компанії в створенні та вдосконаленні навчально-матеріальної бази: антенне поле з діючими терміналами та навчальними макетами супутникового Інтернету;

2. Практична та переддипломна практика в ПрАТ «Датагруп», з видачею сертифікатів про отриманий рівень кваліфікації. Сертифікати вже отримали 32 студента;

3. Регулярні пізнавальні екскурсії для студентів, з метою ознайомлення з технологічним процесом компанії ПрАТ «Датагруп», та можливим майбутнім місцем роботи;

4. Працевлаштування студентів та випускників університету;

5. Участь в конференціях, конкурсах, тренінгах.

Також, варто відзначити, що в 2015 навчальному році, 11 співробітників ПрАТ «Датагруп» обрали саме Державний університет телкомунікацій для отримання другої вищої освіти.

Для студентів це був надзвичайно корисний досвід, який вони будуть пам’ятати ще дуже довго.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи