Укр.

Візит комерційного директора компанії Eutelsat

09:38, 15-11-2016

18 листопада 2016 року о 9.00 Державний університет телекомунікацій відвідає комерційний директор компанії Eutelsat пан Філіп Баудріер.

Метою візиту є:

• зустріч зі студентами єдиного державного багатопрофільного вищого навчального закладу України в IT-галузі;
  • знайомство з навчально-матеріальною базою університету;
  • обговорення напрямків подальшої співпраці.

План візиту:

1. Прибуття пана Філіпа Баудріера;
  2. Зустріч з ректором;
  3. Зустріч Філіпа Баудріера зі студентами університету;
  4. Екскурсія по університету.

Запрошуємо студентів університету на зустріч з комерційним директором компанії Eutelsat та задати своє запитання пану Філіпу Баудріеру.

З питань зустрічі звертатися на кафедру космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій за телефоном: 249-25-97

Коротко про гостя:

Філіп Баудріер

Його обов'язки: розвиток співробітництва з різними каналами збуту (оператор зв'язку, DTH оператори, провайдери, VSAT-оператори) через покриття KA-SAT (Європи, MENA).

Досвід роботи: сім років в компанії Philips, п'ять років в Microsoft і дев'ять років у Nokia на комерційних і управлінських посадах.

Має великий досвід в області споживчої електроніки, інформаційних технологій і телекомунікаційних ринків в міжнародному середовищі.

Диплом магістра наук Париж, Сорбона.

Master (DESS) in Management from Paris Dauphine University.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи