Укр.

Профробота кафедри

13:46, 03-02-2017

Викладацький склад кафедри Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій регулярно проводить профорієнтаційну роботу в школах, ліцеях та коледжах України.

Так, 2 лютого 2017 року професор кафедри – Махонін Є.І., провів профроботу з випускниками Київської школи №126.

Він розповів абітурієнтам про навчання в Державному університеті телекомунікацій, про нові спеціальності, та чим вони відрізняються один від одної.

Також, випускники мали нагоду дізнатись про наукові гуртки, спеціалізовані курси від провідних компаній світу в сфері ІТ-технологій, таких як «HP», «Cisco» та багато інших. Вони дізналися про можливість проходження практики в провідних компаніях, з якими ДУТ уклав угоду про співпрацю, та можливість отримання сертифікатів!

Результатом роботи стало зацікавленість випускників в подальшому навчанні в Державному університеті телекомунікацій.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи