Укр.

Налагодження співпраці з компанією Eutelsat

13:22, 05-05-2017

Міжнародна компанія супутникового зв’язку Eutelsat зацікавилась пропозицію кафедри космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій що до подальшої співпраці, яка була зроблена восени минулого року.

Відповідно до пропозиції компанія Eutelsat запропонувала відкрити тренінговий центр для WSATінсталяторів, на базі Державного університету телекомунікацій. Відповідно до цього 24 та 25 травня Державний університет телекомунікацій відвідає провідний інженер компанії Eutelsat.

Протягом його візиту будуть обговорені практичні питання співпраці, а також проведений тренінг WSAT інсталяторів та вручення сертифікатів. В тренінгу приймуть участь представники компаній Eutelsat, Датагруп, Tooway-UA, а також Державного університету телекомунікацій, серед яких викладачі так і студенти.

Викладачі з метою отримання кваліфікаційного рівня, а студенти за для отримання практичних навичок та знань підтверджених сертифікатами світового зразку від провідної компанії світу в сфері супутникових телекомунікацій, що наддасть відповідні переваги студентам нашого університету на ринку праці.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи