Участь кафедри КСКСТ в регіональній конференції

12:20, 09-06-2017

З 7 по 9 червня 2017 року в Державному університеті телекомунікацій проходить регіональна конференція МСЕ «Перспективи надання послуг на основі мереж пост-NGN, 4G і 5G. Організаційні та технічні рішення по їх побудові та захисту».

Конференція призначена для представників центральних органів виконавчої влади, регуляторів, телекомунікаційних операторів, вищих і загальноосвітніх навчальних закладів, виробників телекомунікаційного обладнання, розробників програмного забезпечення та інших зацікавлених організацій Держав-Членів, членів Секторів і асоційованих членів МСЕ з країн СНД.

Участь в конференції прийняли й партнери кафедри: ECOMM Co та Tooway.

Компанія ECOMM Co вже 20 років пропонує на ринку України рішення та програмне забезпечення від світового лідера в галузі географічних інформаційних систем (ГІС) - компанії Esri Inc. (CA, USA).

Tooway – провайдер двостороннього супутникового Інтернету, який базується на використанні технології VSAT – найбільш передової з усіх запропонованих на ринку широкосмугових платформ супутникового зв'язку.

Партнери кафедри представили своє обладнання для виставки, а також рекламну продукцію для ознайомлення з діяльністю компанії.

Співпраця кафедри з партнерами сприяє підвищенню якості навчання та отримання студентами відповідних вмінь та навичок для подальшої праці на сучасному обладнанні, та надасть змогу залучити студентів до участі в екскурсіях, практиках, стажуванні та освоєнні новітніх геоінформаційних технологій.

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи

За даною спеціальністю здійснюється підготовка фахівців з новітніх технологій супутникового зв’язку, глобальних навігаційних систем, дистанційного зондування Землі а також забезпечення швидкого доступу до мережі Інтернет, на базі технології MPLS.

Спеціалізація: Супутникові телекомунікації та навігаційні системи