Сучасні технології навчання в Державному Університеті Телекомунікацій

12:26, 06-06-2017

В даний час в світі відбуваються серйозні зміни системи освіти. Одним з факторів, що обумовили процеси реорганізації вузівської моделі освіти, є процеси глобалізації, що торкнулися практично всіх аспектів сучасного життя, а також інформатизація освітнього процесу, що пов'язані з інноваційними комп'ютерними технологіями.

Поява більш прогресивних концепцій, знайомство з передовим досвідом країн, що лідирують на ринку освітніх послуг (США, Великобританія), і розробка на цій базі сучасної моделі освіти спрямована на вирішення проблеми затребуваності в умовах ринкової економіки майбутнього фахівця - випускника вузу, питання ефективності застосування отриманих знань, мобільності його професійної кваліфікації в умовах сучасного часу.

Останнім часом інтерес науково-викладацького складу Державного університету телекомунікацій спрямований на освоєння сучасних освітніх технологій, які передбачають оптимізацію навчального процесу, виключення з нього всіх видів діяльності та операції, які не є необхідними для отримання соціально бажаного результату.

З метою практичної реалізації вимог Закону України «Про вищу освіту» та підготовки спеціалістів, які відповідають потребам сучасного ринку праці, в Університеті ретельно вивчені та проаналізовані вимоги провідних IT-компаній – партнерів нашого університету до фахівців, вимоги керівних документів Міністерства освіти та враховані побажання студентів Університету. Результатом цього - Ректором університету було поставлено завдання з реалізації концептуально нової освітньої моделі, яка б забезпечила нашим випускникам незаперечні конкурентні переваги на ринку праці, привабливість їх для фірм та пріоритетність серед випускників інших навчальних закладів за спорідненою спеціальністю.

Було визначені шляхи реалізації нової освітньої моделі.

1. Сплановано зміни в теоретичній підготовки фахівців;
  2. Посилена практична складова навчання;
  3. Створена сучасна навчально-лабораторна база;
  4. Налагоджена система видачи сертифікатів, для цього, кожною кафедрою організовано співпрацю та заключено договори з провідними IT-компаніями, в результаті чого кафедри отримали право видавати міжнародні сертифікати.
  5. Посилена підготовка з англійської мови – створено найсучасніший клас по вивченню англійської мови;
  6. Введені нові дисципліни загальної підготовки.

Студенти на протязі навчання отримують не тільки сучасні знання, а також практичні уміння і навички по роботі і обслуговуванню сучасного телекомунікаційного обладнання, що надано провідними IT-компаніями з якими університет уклав договори на співпрацю по підготовки майбутніх спеціалістів в області інформаційних технологій.

Для підтвердження отриманих знань і умінь студенти на протязі всього періоду навчання отримують відповідні сертифікати, що надає нашому студенту після закінчення університету пріоритет вступу на роботу та можливість отримання більш престижну та більш високооплачувану роботу при працевлаштуванні, та можливість працевлаштування за кордоном.

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це фахівець, який займається аналізом, описом і оцінкою проблем, фактів і явищ, що відбуваються в суспільстві, окремих групах і спільнотах. Перспективна професія соціолога спрямована на детальне вивчення суспільства за допомогою спеціальних методів дослідження.

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!

Спеціалізація: Соціологія

Соціолог – це професія, яка завжди актуальна на ринку праці!