Укр.

Майстер-клас від кафедри Робототехніки та технічних систем на тему "Розум роботів. Як він влаштований?" та "Як змусити робота підкорятися командам людини?"

21:03, 14-06-2023

Сьогодні вперше було проведено кафедрою Робототехніки та технічних систем майстер-клас за профілем кафедри спільно з Київським відділенням Малої Академії Наук. Тематика: "Розум роботів. Як він влаштований?" та "Як змусити робота підкорятися командам людини?".

Завідувач кафедри Робототехніки та технічних систем для учнів 8-10 класів київських шкіл провів практичні заняття з робототехніки, ознайомив з популярними мікроконтролерними платформами для проектування мобільних роботів та особливостями програмування робототехнічних пристроїв.

Цікавість тематик дозволила згуртувати близько 20 учнів київських шкіл, причому в деяких вже був попередній досвід роботи з простими роботами на Lego-платформі. Більшість дітей цікавило програмування, будова штучного інтелекту та система датчиків сприйняття навколишнього світу.