Укр.

Початок співробітництва з Національною Академією Наук України

10:21, 05-07-2023

На сьогодні кафедра Робототехніки та технічних систем розширює свою співпрацю з іншими організаціями та установами. Так, на відміну, від заключних договорів зі школами, коледжами та організаціями партнерами кафедри, продовжується і наукове співробітництво. Однією з таких організацій є Національна Академія Наук України, з якою почала співпрацювати кафедра.

Заплановано декілька спільних наукових заходів: семінарів, круглих столів та намічена спільна наукова тематика щодо розробки і вдосконалення штучного інтелекту та робототехнічних систем першої необхідності для Збройних Сил України.

Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!