Укр.

Система раннього оповіщення про небезпеку "Повітряна тривога"

15:20, 06-10-2023

Кафедрою розроблена інтелектуальна система карти України з підсвічуванням червоним кольором областей України, в яких оголошено "Повітряну тривогу". Причому сама карта України повністю надрукована на 3D принтері. Це дозволяє оперативно слідкувати за сигналами "Повітряна тривога" і здійснювати своєчасну евакуацію студентів із занять до визначених місць укриття.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Робототехніки та технічних систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси

Проектування, побудова та технічна експлуатація сучасних радіоелектронних пристроїв та систем. Знання сучасної елементної бази яка застосовується при розробці радіоелектронних, телекомунікаційних, електронно-обчислювальних засобів. Створення програмного забезпечення для проектування радіоелектронних пристроїв та систем, систем автоматизованого проектування радіоелектронної апаратури (САПР).

Схемотехнічне проектування вузлів та пристроїв, призначених для генерування, формування, приймання та підсилення радіосигналів. Сучасні знання в області цифрової обробки сигналів та в цифрових методах реалізації радіотехнічних систем.

Спеціалізація: Радіоелектронні пристрої, системи та комплекси