Укр.

Гурток "Інтелектуальні технічні системи"

09:15, 09-11-2023

На кафедрі Робототехніки та технічних систем створено і успішно працює гурток для студентів, де кожен бажаючий може спробувати свої сили з програмування, з основ електроніки, дослідити роботу електронних вузлів та компонентів в спеціалізованому програмному середовищі.

Як правило у студентів багато власних ідей і бажання їх випробувати завжди перемагає. Під керівництвом досвідчених викладачів є змога зануритися у цікавий світ робототехніки і опановувати перспективний напрямок в індустрії, який дозволить стати досвідченим та висококваліфікованим спеціалістом і знайти престижну роботу.

Доєднуйтесь до нашої команди юних дослідників та реалізовуйте разом з нами самі сміливі свої ідеї! Все це є на кафедрі Робототехніки та технічних систем