Укр.

Студентські здобутки

10:43, 04-12-2023

29 листопада студенти у складі 6 чоловік під керівництвом тренера секції шахів Пепи Юрія Володимировича, завідувача кафедри Робототехніки та технічних систем, на виїзді у Київському політехнічному інституті ім. Ігоря Сікорського зуміли вибороти 2 почесне місце у змаганнях з шахів для нашого університету.

Так серед 12 закладів вищої освіти, наш університет став другим, поступившись першою сходинкою Національному авіаційному університету.

Наші студенти не тільки прагнуть вчитися і здобувати престижну освіту, але і доводять свої амбіції у спорті.