Укр.

Переваги навчання в сфері ІТ

11:51, 18-12-2023

Як всім відомо, однією з найпопулярніших професій вважається програміст. Це вигідно, зручно, оскільки такі спеціалісти добре заробляють, при цьому, вони можуть працювати у будь-якому куточку світу або навіть вдома. Вже сьогодні можна пройти ІТ-курси і влаштуватися на роботу, але лише якщо ваших навичок достатньо для конкретного рівня роботи. Закінчивши курси програміст може влаштуватися в аутсорсингову компанію, працювати на дому, розробляти власні проекти чи виконувати завдання від замовників.

Плюси та мінуси роботи програмістом.

Працювати можна, якщо вам вже виповнилося 18 років. Це стосується особливо студентів. Зараз не важко опанувати одразу кілька професій та стати різнобічним спеціалістом.

Перший плюс, – висока зарплата. Програмісту, який розробляє додатки для операційної системи Android потрібно опанувати складну мову програмування під назвою Java. Щоб повністю вивчити всі нюанси знадобиться витратити роки, проте потім програміст зможе писати складні коди та багато заробляти.

Другий плюс, – сфера IT навчить працювати у команді, розвиватися, виконувати поставлені цілі швидко та краще за інших. Це спортивний інтерес, який як раз і підштовхує розвиватись та опановувати нові знання.

Недоліки IT-сфери:

• низький старт та стандартна заробітна плата при влаштуванні у компанію перші декілька місяців;
  • постійно необхідно покращувати власні навички;
  • велика конкуренція від 5 кандидатів на одне місце;
  • неактивний спосіб життя.

Кафедра Робототехніки та технічних систем як раз і практикує заняття зі студентами в команді над спільними проектами з технічних дисциплін. Мову програмування Java студенти почнуть вивчати вже на першому курсі, що дозволить розпочати студентам легко створювати свої власті програми і осягати нові вершини програмування, щоб на старших курсах знайти собі власний фріланс-проект і почати над ним працювати.

Приходьте до нас в команду, ставайте нашими студентами!