Укр.

Вручення сертифікатів студентам першого курсу

14:04, 29-12-2023

Відбулося вручення сертифікатів керівництвом кафедри Робототехніки та технічних систем студентам першого курсу, які успішно ознайомилися з сучасними технологіями безпроводової передачі даних розроблені засновником компанії Space X Ілоном Маском.

Супутникова мережа Starlink забезпечує високошвидкісний доступ до Інтернету в будь-якій точці на Землі. Це дозволяє зручно користуватися послугами Інтернет на різних пристроях без втрати швидкості або якості з'єднання.

Студенти навчилися налаштовувати підключення до стаціонарних та мобільних пристроїв через мобільний додаток та веб-інтерфейс, а отримані знання дозволяють їм швидко та ефективно керувати та налаштовувати мережу, навіть віддалено.

Студенти кафедри Робототехніки та технічних систем задоволені своїми першими здобутками на кафедрі і рекомендують майбутнім абітурієнтам вступати саме до Державного університету інформаційно-комунікаційних систем.

Підписуйтесь на спільноти спеціальності "172 - Електронні комунікації та радіотехніка" кафедри Робототехніки та технічних систем та першим отримуйте новини, сповіщення про важливі події, підготовчі курси, дні відкритих дверей та багато цікавого.

Освітня програма: Комп’ютерні науки

За освітньою програмою Комп’ютерні науки, спеціальність 122 Комп’ютерні науки (англ. Computer Science, CS) готуються фахівці, що здатні виконувати функції розробника-програміста, спеціаліста по мережах, адміністратора баз даних, системного адміністратора, DevOps Engineer, спеціаліста по тестуванню програм, IT-архітектора. Вони володіють навичками алгоритмічного мислення, уявлення інформації, програмування і проектування комп’ютерних систем. Основні розділи: алгоритми і структури даних, мови програмування, архітектура комп'ютерів, операційні системи і комп'ютерні мережі, розробка програмного забезпечення, сервери і бази даних, штучний інтелект та робототехніка, комп'ютерна графіка, взаємодія людини і комп'ютера та ін.

Освітня програма: Комп’ютерні науки