Кафедра Робототехніки та технічних систем активно приймає участь у благодійних проектах по збору коштів на потреби Збройних Сил України

17:19, 10-04-2024

Так, 6 квітня 2024 року в Міністерстві юстиції України було проведено «Відкритий благодійний турнір зі швидких шахів серед юристів та представників банківських установ» за підтримки Міністерства юстиції України, Федерації шахів України та Незалежної асоціації банків України.

До суддівства такого масштабного заходу був запрошений завідувач кафедри Робототехніки та технічних систем Юрій Пепа, міжнародний арбітр ФІДЕ з шахів.

На відкритті турніру був присутній особисто Міністр юстиції України Денис Малюська та представники спонсорських організації, які забезпечили комфортні умови проведення турніру.

Всього у турнірі взяли участь 76 учасників з різних регіонів України: адвокати, приватні практики, судді, нотаріуси, виконавці, арбітражні керуючі, співробітники юридичних компаній, держаних органів влади та представники банківської сфери.

Усі зібрані кошти (43 500 грн.), як благодійна допомога, були перераховані на спеціальний рахунок Національного Банку України на підтримку Збройних Сил України.

Викладачі кафедри охоче допомагають українським військовим та студентам, батьки яких захищають терени нашої країни.

Долучайтесь до нашої команди і разом МИ переможемо!