30 листопада. Тренінг на тему "Компетенції у сфері захисту інформації"

00:17, 26-11-2015

Шановні студенти!

30 листопада о 13.30 в Конференц-залі Університету відбудеться тренінг на тему "Компетенції у сфері захисту інформації" приурочений до Міжнародного дня захисту інформації.

На даному заході студенти Навчально-наукового інституту захисту інформації розкажуть про те, в яких напрямках та конкретних організаціях зможуть працювати випускники інституту, а також що повинен знати та якими професійними навичками володіти спеціаліст сфери захисту інформації.

В другій частині тренінгу випускник Навчально-наукового інституту захисту інформації Короленко Сергій, який працює в сфері інформаційної безпеки, розповість та покаже на прикладі про свій напрям роботи, а саме Penetration test, що зараз є важливою складовою в нашій галузі.

Запрошуємо всіх бажаючих відвідати тренінг!
Ми гарантуємо, що Ви отримаєте цінну та корисну інформацію, яка допоможе в майбутньому реалізувати себе у професійному напрямку!

Джерело: Сайт студентскої ради