Укр.

Відбулося відкриття 516-ї лабораторії

13:08, 27-11-2015

11 листопада адміністрація, викладачі та студенти Державного університету телекомунікацій стали свідками відкриття нової 516-ї лабораторії "Віртуальний офіс" на кафедрі Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності.

Завідувач кафедри Світлана Михайлівна разом із спонсором Андрієм Григоровичем директором ТОВ “Спецкабель” урочисто перерізали червону стрічку.

Сподіваємось, студенти з радістю вивчатимуть навчальні дисципліни в новій лабораторії та вийдуть зі стін Державного університету телекомунікацій висококваліфікованими спеціалістами!

Дякуємо кафедрі Документознавства та інформаційно-аналітичної діяльності, а особливо Петькун Світлані Михайлівні, за ініціативу та розвиток навчального процесу та практичної складової у нашому Університеті!

Джерело: Сайт студентскої ради